Zapowiedź kolejnej Imperiady – będzie konkurs!

imperiada2

Tradycją fanklubową już stało się comiesięczne spotykanie się na Imperiadach, które zazwyczaj mają miejsce w trzecią sobotę miesiąca. W tym miesiącu spotkamy się jednak tydzień później niż przewiduje kalendarz, ale spokojnie – mamy na to usprawiedliwienie!

Jeśli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen i śledzicie związane z tym wydarzenia na pewno nie umknął wam StarForce, czyli najbardziej starwarsowy konwent w naszym kraju, który odbywa się właśnie w ten weekend w Toruniu.  Jeśli jesteś właśnie uczestnikiem tego wydarzenia to wypatruj naszych członków w kostiumach z ukochanej sagi a jeśli Ciebie tam nie ma – przyjdź na Imperiadę w sobotę 26 września i pooglądaj razem z Nami zdjęcia z tej imprezy aby zachęcić do udziału i spotkać się tam z Nami w przyszłym roku. Spotkanie zaczynamy tradycyjnie o godz. 12:00 w Motylej Nodze przy ul. Więziennej we Wrocławiu.

Bez tytułu Jako, że część naszego fanklubu jest obecnie na StarForce, jak już wcześniej wspomniałam będzie okazja pooglądać zdjęcia z konwentu oraz wysłuchać relacji i opinii, która miejmy nadzieję zachęci Was do udziału w przyszłorocznej edycji imprezy. Oprócz tego podzielimy się również z Wami naszymi odczuciami po wsparciu biegu charytatywnego Business Run, który wspieraliśmy 6 września i mamy nadzieję zachęcić was do wspólnej dalszej współpracy z podobnymi fundacjami.

Wszystkich, którzy wahają się jeszcze czy warto do nas przyjść może przyciągnąć fakt, że w tym miesiącu przewidujemy konkurs w którym do wygrania są zabawki Star Wars, które zdobyliśmy dla was w dniu premiery w Krakowie. Co jest do wygrania i na czym polega konkurs? Przyjdźcie a się dowiecie :)

Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia!

19/09/2015

Latest posts by Ewelina Puklicz (see all)

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.