Rozkaz 67 – Komiks inspirowany Gwiezdnymi Wojnami

zdjecie_baner_stronawfgwZgodnie z obietnicą chcielibyśmy zaprezentować Wam komiks jednego z naszych członków – Krzysztofa Nowakowskiego. Krótka forma komiksowa o tytule „Rozkaz 67″ zajęła II miejsce w jednym z konkursów na Dniach Fantastyki, które odbyły się w zeszły weekend w Centrum Kultury Zamek w Leśnicy. Chcielibyście zobaczyć zdjęcia z procesu tworzenia oraz dowiedzieć się czegoś więcej o tym, czym inspirował się Krzysiek podczas pracy? Zapraszamy do czytania! :)

Na samym wstępie wypadałoby (ponownie ;) ) pogratulować Krzyśkowi i liczyć, że będzie nadal rysował inspirując się Gwiezdnymi Wojnami. Także GRATULUJEMY!!

Narysowanie komiksu zajęło około tygodnia pracy. A zdjęcia z procesu twórczego znajdują się poniżej. Obecność w komiksie komandora Cody’ego wcale nie dziwi, ponieważ Krzysiek posiada kostium właśnie tego bohatera. Pojawia się w nim na wielu naszych akcjach.

5 6 7

W komiksie znajduje się także komandor Niesob – dla członków Wrocławskiego Fanklubu postać jak najbardziej realna. 2

Swojej twarzy użyczył nasz kolega Tomek, który na akcjach występuje w imperialnym mundurze. (Tomuś – pozdrawiamy :) ) Warto także nadmienić, że znajdujący się na ostatniej stronie tron z „Gry o Tron” jest tam, ponieważ autor nie przepada za ową serią i chciał stworzyć swoją własną wersję. Nie przedłużając zapraszam do oglądania :)

111222

Ps. Wiecie z jakiego filmu to kwestie? :)

02/07/2015

Zannah

Zannah

1/2 Prezesa Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen.
Miłośniczka gotowania i smakowania potraw.
Kinomaniaczka.
Zannah
Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.