Relacja z Piątku Mocy w Krakowie

toys4 września miała miejsce ogólnoświatowa akcja promocyjna gadżetów i zabawek, z nadchodzącego wielkimi krokami „Star Wars: The Force Awakens”. (Swoją drogą, widzieliście, że nasz licznik pokazuje już tylko 100 dni? :) ). Zebraliśmy ekipę i w nocy z 3 na 4 września odwiedziliśmy Kraków z okazji „Piątku Mocy” organizowanego w Polsce przez sklep Toys”R”Us.

Wydarzenie rozpoczęło się o 22:00. Przed sklepem ustawiono bunkier, który wyglądał jakby przywieźli go prosto z Endoru ;) Była scena, na której odbywały się liczne konkursy, wystawa klocków LEGO, droidy i całkiem sporo fanów. Równo o północy miała miejsce premiera nowych zabawek z VII epizodu Gwiezdnych Wojen. Drzwi bunka zostały otworzone i mogliśmy rozpocząć buszowanie wśród półek.

Naszą liczną ekipę wsparło Imperium Mocy, z którym często i chętnie współpracujemy (pozdrowionka dla Was :D ). Pojawili się również członkowie 501st Legionu, którzy o północy utworzyli szpaler przed wejściej do sklepu.

Nasza galeria pokazuje jak się bawiliśmy, co udało nam się zakupić oraz jednego z naszych Prezesów w roli jurora w konkursie cosplay. Gadżetów była ogromna ilość i chyba nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Kolejny event zaliczamy do udanych, chociaż, szczerze mówiąc, liczyliśmy na przywiezienie do Wrocławia miecz Kylo Rena.

08/09/2015

Latest posts by Oskar Chałupczak (see all)

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.