Premiera 2. sezonu Star Wars Rebelianci – relacja

zdjecie_baner_stronawfgw_rebels3 i 4 października w kinach Helios w całej Polsce miała miejsce oficjalna Premiera nowego sezonu serialu Star Wars „Rebelianci”. Repertuar składał się z ostatniego odcinka pierwszego sezonu i premierowego podwójnego odcinka drugiego sezonu. Również i my postanowiliśmy wziąć czynny udział w tym wydarzeniu.

W tych dniach mogliście spotkać kilkoro z nas w kostiumach postaci z Gwiezdnych Wojen (m. in. Szturmowiec imperialny, klon republiki, Anakin Skywalker, żołnierz Rebelii, jedi) – nigdzie indziej, a właśnie we Wrocławiu. Kilkuosobowa grupa godnie reprezentowała WFGW oraz Imperium Mocy w Magnolia Park. Oczekiwaliśmy na wszystkich (mniejszych i większych) fanów Gwiezdnych Wojen przed wejściem do kina, aby zapozować do zdjęć i zobaczyć uśmiech na ich twarzach. Tuż obok miejsca, w którym staliśmy mogliście pobawić się w konstruktorów. Znajdowało się tam stoisko, gdzie istniała możliwość poskładania klocków LEGO i stworzenia z nich własnego robota, do którego dodatkowo można było zainstalować silnik i wprawić w ruch.

P1040718Seans rozpoczynał się o godz. 12:00, natomiast nas mogliście spotkać już od 10:00. Choć głównym odbiorcą byli młodsi widzowie, to można było spotkać także i wielu dorosłych fanów, którzy równie chętnie ustawiali się do zdjęć.
Chociaż wszystkie nasze stroje są robione z jak największą troską o to, aby były oddane filmowym pierwowzorom tak dokładnie, jak to tylko możliwe, to i tak nie przyciągały tak wielkiej uwagi jak strój naszego najmłodszego członka. Mierzący ok. 120 cm wzrostu paradował w przebraniu Yody. Przez wielu dorosłych został okrzyknięty najsłodszym widokiem jaki dane było im widzieć w ostatnim czasie.
Wytrwale czekaliśmy na ostatnich fanów, do rozpoczęcia filmu. W sobotę, także i my zawitaliśmy na seans. W sali kinowej jeszcze przed wyświetleniem filmu kino zorganizowało krótki konkurs dla najmłodszych widzów, w którym trzeba było wykazać się wiedzą z serialu. Chociaż jest to tylko film animowany, to dla nas dorosłych, możliwość ponownego zobaczenia samego mrocznego Lorda Vadera w akcji była czymś fascynującym.
Oba repertuary cieszyły się dużym zainteresowaniem, co nas niezmiernie cieszy. Nasza akcja zakończyła się w niedzielę i z pewnością zaliczymy ją do udanych. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i do zobaczenia na kolejnych premierach w kinach!

***

08/10/2015
Autor: Kamil

Zannah

Zannah

1/2 Prezesa Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen.
Miłośniczka gotowania i smakowania potraw.
Kinomaniaczka.
Zannah
Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.