Oczekiwania WFGW wobec The Force Awaken

infonewsZa 147 godzin od publikacji tego artykułu, odbędzie się oficjalna premiera epizodu VII „Star Wars: Przebudzenie Mocy”. Moment niezmiernie ważny dla każdego fana Star Wars. A jak na tą chwilę czekają członkowie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen? Przeczytajcie sami.Jusznie – Gdy trzy lata temu dowiedziałem się, że powstanie kolejny epizod Gwiezdnych Wojen, byłem pełen obaw. Teraz, gdy wszystkie zwiastuny zapowiadają epickie widowisko przeładowane efektami, to jak każdy fan już nie mogę się doczekać. Nie mam wątpliwości, że w filmie nie zabraknie ciekawych wątków, efektów specjalnych, które wgniotą nas w fotel i dobrej gry aktorskiej. Lecz obawiam się jednej rzeczy – ukazane fragmenty prowadzą do domysłów, że film może powielić scenariusz z IV epizodu To byłby naprawdę wielki zawód, gdyż liczę na to, że film jednak mnie zaskoczy. W tej chwili pozostaje mi tylko czekać i mieć nadzieję, że będzie to niezapomniana chwila. Jeszcze tylko tydzień!

Zannah – Od dłuższego czasu unikam spotów telewizyjnych i kolejnych nowości dotyczących Przebudzenia Mocy. Wszystko dlatego żeby móc w pełni cieszyć się niespodziankami, które czekać będą na nas na wielkim ekranie. Liczę na świetną zabawę, dobre dialogi, cudowne bitwy kosmiczne… MOCno wierzę, że właśnie to otrzymam :)

Kon – Tak naprawdę mam tylko jedną rzecz której oczekuję od nowych Gwiezdnych Wojen: aby mnie nie zawiodły. Jednak po oglądnięciu kilku filmów Abramsa oraz przeczytaniu wywiadów, zarówno z nim jak i starymi oraz nowymi członkami obsady filmowej, tak naprawdę nie mam się o co martwić. Ten film będzie świetny z jednego powodu: jest tworzony przez takich samych fanów jak my.

Luke Skywalker- W mojej opinii dobry film dostaniemy pod kilkoma warunkami: po pierwsze, historia musi być dobrze powiązana z poprzednimi epizodami, spójna i w miarę logiczna. Po drugie, nie ma Gwiezdnych Wojen bez charakterystycznej ścieżki dźwiękowej. Liczę na godnego następce Marszu Imperialnego. Po trzecie, aby nie powtórzono błędów Nowej Trylogii, czyli słabego aktorstwa oraz infantylnych wstawek na poziomie Jar-Jara. No i najważniejsze: jak najwięcej Luka Skywalkera :P

Komisarz Sev – oczekuję powrotu do przeszłości. Aby ten film, podobnie jak Stara Trylogia, wciągnął mnie i pochłonął bez reszty na czas seansu. Chcę znów poczuć się jak małe dziecko, które z niemym zachwytem obserwuje galaktyczną walkę dobra ze złem. Pragnę, abyśmy dostali Gwiezdne Wojny, z których możemy być dumni i które będą początkiem nowej, wspaniałej ery w naszych ukochanym świecie.

tfa_poster_wide_header-1536x864-959818851016

Komisarz Sev

Komisarz Sev

1/3 prezesa WFGW, pasjonat historii i militariów oraz wszelako pojętej fantastyki i sci-fi.
Komisarz Sev

Latest posts by Komisarz Sev (see all)

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.