Kosmiczne spotkanie z postaciami z filmu Star Wars – relacja z Trzebnicy

trzebnica

W ubiegłą sobotę – 15 sierpnia, wybraliśmy się do Trzebnicy na Kosmiczne spotkanie z postaciami z filmu Star Wars. Na nasze zaproszenie przybyła także delegacja z zaprzyjaźnionego Imperium Mocy. Wsparli nas również członkowie Legionu 501 oraz Rebel Legionu.

Wydarzenie rozpoczęło się o 17:00. Wtedy wszystkie przybyłe organizacje fanowskie zostały zaprezentowane. Nie ma co ukrywać, że największą furorę zrobił Darth Vader ;) Po uroczystych powitaniach przyszła pora na inscenizację. Nawet pogoda zdawała się sprzyjać zmianom nastrojów w trakcie jej trawnia. A podczas finałowego starcia było już naprawdę mrocznie i wietrznie co stworzyło niesamowity klimat (nagranie z inscenizacji jest w trakcie montażu, ale niedługo pojawi się na naszym kanale na YouTube, który już dzisiaj możecie subskrybować, żeby żaden filmik Wam nie umknął ;) ) . Moc była z nami i udało się zakończyć pokaz zanim rozpętała się burza. Po inscenizacji nie mieliśmy już zaplanowanych żadnych punktów programu, więc zmiana pogody nie była nam straszna. Popsuła jednak szyki członkom Rebel Legionu i Legionu 501. Czym jednak jest zmiana pogody gdy w jednym miejscu jest tylu fanów – chwila moment i szatnia została przystowoswana do przeprowadzenia akademii imperialnej i strzelnicy. Wszystko się udało :) Gdy trochę się przejaśniło ponownie wróciliśmy na plac przed ratuszem. Szare Miecze zrobiły sobie któtki trening, a po nim szkoliły padawanów ;) Pozostali członkowie Wrocławskiego Fanklubu oraz Imperium Mocy chętnie pozowali do zdjęć.  Wspominałam już, że mistrz Obi-wan musiał uciekać przed adeptami Ciemnej Strony?

Bawiliśmy się wspaniale i po cichu liczymy, że spotkamy się za rok :)
Serdecznie dziękujemy Trzebnickiemu Centrum Kultury i Sportu za zaprosznie :)
Wielkie „dziękuję” należy się także Imperium Mocy – bez Was nie byłoby tak wesoło :)
Legion 501 i Rebel Legion także spisali się na medal.

Galerię z wyjazdu możecie obejrzeć tutaj.

***

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to właśnie trwa konkurs, w którym do wygrania są bony na zakupy w sklepach Toys”R”Us. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o konkusie, ale boicie się zapytać znajdziecie tutaj.

19/08/2015

Zannah

Zannah

1/2 Prezesa Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen.
Miłośniczka gotowania i smakowania potraw.
Kinomaniaczka.
Zannah
Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.