Konkurs Toys”R”Us – wyniki

konkurs_toysrusDo premiery VII części Gwiezdnych Wojen – Przebudzenie Mocy zostało już tylko niecałe 4 miesiące. Dla wszystkich fanów sagi są to miesiące oczekiwania i podniecenia na myśl o ponownym spotkaniu się z bohaterami ulubionego uniwersum. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić jak przygotowujecie się na premierę i wyłoniliśmy zwycięzców konkursu.

Ostatnie zgłoszenie do konkursu otrzymaliśmy jeszcze około godziny 23:00. Autorzy wszystkich zdjęć wykazali się pomysłowością i oryginalnością w przygotowaniach do najważniejszego dnia bieżącego roku.  Bardzo cieszy nas fakt, że nie tylko Wy przygotowujecie się do premiery ale również zaszczepiliście miłość do Gwiezdnych Wojen w Waszych dzieciach, które czekają i cieszą się razem z Wami.

Wyłonić zwycięzców nie było łatwo, z chęcią nagrodzilibyśmy więcej zdjęć.  Niestety mogliśmy wybrać tylko 5 osób, które zrobiły na nas największe wrażenie. Mamy jednak nadzieję, że nie zniechęci to Was do brania udziału w naszych konkursach w przyszłości.

Nagrody w postaci bonu o wartości 100 zł na zakupy w sklepie z zabawkami ufundowanych przez firmę Toys”R” Us otrzymują autorzy następujących zdjęć (kolejność zdjęć wg. imion zwycięzców):

JAKUB LEHMANN

Jakub Lehmann

KAMIL DOMAGALSKI

Kamil Domagalski

LEŚNICZY

Bartosz Gajewski

ŁUKASZ KEŃSKI

Łukasz Keński

TOMASZ FRYZETomasz Fryze

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Wkrótce skontaktujemy się z wami w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody.

Jeśli chcielibyście zobaczyć wszystkie zdjęcia, które brały udział w konkursie zapraszamy do zapoznania się z galerią na naszym profilu facebookowym.

03/09/2015

Latest posts by Ewelina Puklicz (see all)

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.