CXLV Imperiada – grudzień 2015

imperiada2Już tylko godziny dzielą nas od jednej z najwspanialszych nocy w życiu każdego fana Star Wars: premiery VII Epizodu „Przebudzenie Mocy”. Z tej okazji zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju, 145 Imperiadę!


Już w najbliższą sobotę, 19 grudnia, zapraszamy na już kolejne spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen. Tym razem forma spotkania będzie nieco inna, niż zazwyczaj.

Spotykamy się o godzinie 12 w pubie Motyla Noga, gdzie wspólnie będziemy cieszyć się z nadchodzącej premiery. Ze względu na nią, tym razem mamy dla Was przygotowany jeden oficjalny punkt programu: o godzinie 15:30 opuszczamy lokal, by udać się do kina Nowe Horyzonty, aby wspólnie, o godzinie 16, obejrzeć ponownie „Przebudzenie Mocy” w 2D. Każdy, kto chciałby do nas dołączyć, jest mile widziany.

Kto jednak nie da rady z nami się spotkać w kinie, nic jeszcze nie traci! Tuż po filmie wracamy do Motylej Nogi i wspólnie, przy pieśniach Ewoków i trunkach z całej Galaktyki, będziemy hucznie świętować przełomowy moment dla naszego fanklubu. Gwarantujemy zabawę do późnych godzin nocnych i całą masę pozytywnej i radosnej energii. Pokażmy, jak potrafią bawić się fani Star Wars z Wrocławia i nie tylko!

Zapraszamy Was wszystkich gorąco! Przyjdźcie i pokażcie, że Moc w naszym mieście przebudziła się na dobre :)

Komisarz Sev

Komisarz Sev

1/3 prezesa WFGW, pasjonat historii i militariów oraz wszelako pojętej fantastyki i sci-fi.
Komisarz Sev

Latest posts by Komisarz Sev (see all)

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.